Čo ponúkame

Dôkladné analýzy našimi prístrojmi sú neinvazívne, nevyžadujú žiadne špeciálne prípravy klientov, ani branie liekov. Výsledky analýz sú k dispozícii okamžite, ako aj návrh účinnej terapie.

Super Ravo Zapper

Ravo ZAPPER má 85 prednastavených programov na rôzne choroby s možnosťou zmeny všetkých parametrov. Užívateľ si tak môže nastaviť vlastnú požadovanú frekvenciu (alebo jej vrchné a spodné pásmo – napr. podľa zoznamu CAFL – zverejnený na www.zappertechnology.sk), posun frekvencie od spodného po vrchné pásmo, dobu zappingu, zmeranie pauzy atd. Všetky užívateľom nastavené parametre sa uchovávajú v pamäti až do doby, kedy v doplnkovom menu zvolíte „nastavenie od výrobcu“. Potom sa prístroj opäť vráti k pôvodnému nastaveniu všetkých 85 programov. Ravo ZAPPER je vybavený v štyroch jazykoch – čeština, nemčina, angličtina a španielčina. Má zvukovú signalizáciu, podsvietený digitálny displej, na ktorom môžete sledovať aktuálne výstupné hodnoty na elektródach. Frekvenčný rozsah Ravo ZAPPERu je veľmi široký – od 1Hz do 999 kHz. Výstupnú frekvenciu je možné nastaviť s presnosťou tisíciny Hz popr. kHz. Ravo ZAPPER má zabudovaný interný akumulátor s dobíjacím obvodom riadeným mikroprocesorom. Akumulátor vystačí na 12 hod. nonstop zappingu pri výstupnom napätí na elektródach okolo 15V. Ide tak o prístroj, ktorý vďaka svojim parametrom nemá konkurenciu medzi komerčne ponúkanými prístrojmi. 
Ravo Zapper so všetkými ostatnými doplnkami

Odstránenie patogénov s prístrojom Plasma generator RPZ 14

Plazmový generátor je jeden z mnohých vynálezov Nikoly Tesly a v súčasnej dobe predstavuje 

svetovú špičku medzi podobnými prístrojmi. Aplikácia žiarenia (nevyžaruje nebezpečné gamma 

žiarenie!) vedie k zničeniu patogénnych organizmov (baktérie, vírusy, parazity, plesne). Pôsobením 

špecifických frekvencií má tiež vplyv na podporu lymfatického systému, stimuluje imunitný systém a 

funkcie jednotlivých orgánov.

Plazmový generátor

Analýza s prístrojom Diacom

Diacom pracuje na princípe biorezonancie, pomáha detekovať a následne analyzovať slabé 
elektromagnetické signály nízkoenergetických polí, ktoré tečú cez našu nervovú sústavu (medzi 
mozgom a jednotlivými orgánmi) a stanoviť tak funkčnosť orgánov. Pomáha tiež detekovať slabé 
elektromagnetické polia mikroorganizmov a parazitov v organizme.
Diacom Live Frequecy Prísroj

Analýza Živej Kvapky Krvi

Živá kvapka krvi je nadštandardnou analýzou krvi, ktorá ponúka kompletný obraz o vašej krvi, a upozorní Vás na akútne infekcie, zápaly, či alergie alebo nedostaočné trávenie, hromadenie odpadových látok a pomôže odhaliť príčinu vzniknutých záťaží vo vašom tele. 

Mikroskop použivaný pri živej kvapke krvi

Terapia s Telovými Sviečkami

Liečebná technika telovými sviečkami pomáha ľuďom k zdraviu odpradávna. Jej základom je tzv. komínový efekt, ktorý pri horení sviečky priloženej na ľudské telo dokáže vytiahnuť nežiaduce látky, toxíny, chorobné zárodky. Základom pre výrobu telových sviečok je naturálne 100% bavlnené plátno, prírodný včelí vosk a za studena lisované éterické oleje. Na rovnakom princípe fungujú aj ušné sviečky.  
Typická Procedúra s Telovými Sviečkami

ADRESA
Koceľova 15, 815 94 Bratislava
Slovenská Republika 

KONTAKT
Email: anna.plankova@gmail.com
Phone: 0905581161